Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Manage
sk: Spravovať

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: active
sk: aktívny

en: Code
sk: Kód

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Handler
sk: Manažér

en: Expires
sk: Vyprší

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Code length
sk: Dĺžka kódu

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: inactive
sk: neaktívny

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Edit rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Registration
sk: Registrácia

en: Role assignment
sk: Priradenie kategórie používateľa

en: Uses
sk: Používa

en: All terms
sk: Všetky termíny

en: Link this field to its term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku výrazu
