Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Code
ug: كود

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
