Registration codes (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: active
ast: activu

en: Code
ast: Códigu

en: Role
ast: Rol

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
