Registration codes (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: active
eo: aktiva

en: Code
eo: Kodo

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon
