Registration codes (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: active
hy: ակտիվ

en: Code
hy: Կոդ

en: Role
hy: Դեր

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Edit rule
hy: Խմբագրել կանոնը

en: Uses
hy: Օգտագործում
