Registration codes (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Manage
ka: მართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: active
ka: აქტიური

en: Code
ka: კოდი

en: Role
ka: როლი

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
