Registration codes (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: active
bg: активен

en: Code
bg: Код

en: Role
bg: Роля

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Edit rule
bg: Редакция на правила

en: Save rule
bg: Запис на правило
