Registration codes (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh
