Registration codes (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Manage
oc: Gerir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: active
oc: actiu(s)

en: Code
oc: Còde

en: Role
oc: Ròtle

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: inactive
oc: inactiu

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Edit rule
oc: Modificar una règla

en: Save rule
oc: Enregistrar la règla

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Uses
oc: Usatges

en: Overwrite
oc: Écraser

en: Letters
oc: Letras

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
oc: Afichar totes los tèrmes de taxonomia associats a un nosèl dempuèi los vocabularis especificats.

en: Link this field to its term page
oc: Ligar aqueste camp cap a la pagina de tèrme correspondante

en: Numbers
oc: Nombres
