Registration codes (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт
