Registration codes (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
