Registration codes (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: active
af: aktief

en: Code
af: Kode

en: Role
af: Rol

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Edit rule
af: Wysig reël

en: Save rule
af: Stoor reël
