Registration codes (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: active
az: aktiv

en: Role
az: Rollar
