Registration codes (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Edit rule
dz: ལམ་ལུགས་ ཞུན་དག་འབད་

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།
