Registration codes (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Add rule
mk: Додавање правило

en: Delete rule
mk: Бришење правило

en: Edit rule
mk: Уредување правило
