Registration codes (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Manage
be: Кіраваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: active
be: актыўны

en: Code
be: Код

en: Role
be: Роля

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Edit rule
be: Рэдагаваць правіла

en: Save rule
be: Захаваць правіла

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: All terms
be: Усе тэрміны
