Registration codes (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Code
nn: Kode

en: Role
nn: Rolle

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Edit rule
nn: Rediger regel
