Registration codes (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term ID
sl: ID izraza

en: active
sl: aktiven

en: Code
sl: Koda

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Save rule
sl: Shrani pravilo

en: Uses
sl: Uporablja
