Registration codes (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
