Registration codes (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: active
sq: aktiv

en: Code
sq: Kodi

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Edit rule
sq: Ndrysho rregullën

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën
