Registration codes (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Manage
ca: Gestiona

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: active
ca: actiu

en: Code
ca: Codi

en: Role
ca: Rol

en: Expires
ca: Expira

en: Registration URL
ca: URL de registre

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Max
ca: Màx

en: Date created
ca: Data creada

en: inactive
ca: Inactiu

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Edit rule
ca: Edita regla

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: The taxonomy term ID
ca: L'ID del terme de la taxonomia

en: Registration
ca: Registre

en: Role assignment
ca: Assignació de rols

en: Uses
ca: Usos

en: All terms
ca: Tots els termes

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
ca: Mostra tots els termes de taxonomia dels vocabularis especificats associats amb un node.

en: Link this field to its term page
ca: Enllaça aquest camp a la seva pàgina de terme

en: Field description
ca: Descripció del camp

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Rule name
ca: Nom de la regla
