Registration codes (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Manage
cs: Správa

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term ID
cs: ID termínu

en: active
cs: aktivní

en: Code
cs: Kód

en: Expires
cs: Expiruje

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: Role assignment
cs: Přidělení role

en: Uses
cs: Použití

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Last used
cs: Naposledy použito
