Registration codes (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: active
lt: aktyvus

en: Code
lt: Kodas

en: Role
lt: Rolė

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Registration
lt: Registracija

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field label
lt: Laukelio žymė
