Registration codes (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
