Registration codes (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: active
ps: فعال

en: Role
ps: ونډه
