Registration codes (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term ID
lv: Termina ID

en: active
lv: aktīvs

en: Code
lv: Kods

en: Role
lv: Loma

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Max
lv: Maks.

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Skip
lv: Izlaist

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Edit rule
lv: Rediģēt likumu

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Uses
lv: Lieto

en: All terms
lv: Visi termini

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Voucher
lv: Kupons
