Registration codes (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
