Registration codes (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: active
sr: активан

en: Code
sr: Кôд

en: Role
sr: Улога
