Registration codes (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory
