Registration codes (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Role
bs: Uloga

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Edit rule
bs: Izmjeni pravilo

en: Link this field to its term page
bs: Linkaj ovo polje na stranicu njegovog izraza
