Registration codes (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: tag
ur: ٹیگ

en: Roles
ur: رولز

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
