Register (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: edit
am: አስተካክል

en: Active
am: ገባሪ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Blocked
am: የተጣመረ
