Register (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: user
ast: usuariu

en: edit
ast: editar

en: Active
ast: Activu

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: Blocked
ast: Torgáu
