Register (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: user
bg: потребител

en: edit
bg: редактирай

en: Active
bg: Активен

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
bg: Създаден е нов потребителски акаунт на <a href="@url">%name</a>. Не е изпратен имейл.

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).
