Register (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়
