Register (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Register
el: Εγγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Active
el: Ενεργό

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ευχαριστούμε για την υποβολή αίτησης για λογαριασμό. Ο λογαριασμός σας είναι υπό έγκριση από το διαχειριστή του ιστοτόπου.<br />Στο μεταξύ, ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
el: Ένας νέος λογαριασμός χρήστη για το χρήστη <a href="@url">%name</a> δημιουργήθηκε. Δεν έγινε αποστολή e-mail.

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλεί στη διεύθυνση e-mail του νέου χρήστη <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
