Register (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Register
et: Registreeru

en: edit
et: muuda

en: Active
et: Aktiivne

en: Create new account
et: Registreeru

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Täname sind uue konto loomise eest. Sinu konto ootab saidi administraatori heakskiitu.<br />Seniks saadeti sinu meiliaadressile tervitussõnum edasiste juhistega.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
et: Kasutajale <a href="@url">%name</a> loodi uus konto. E-kirja ei saadetud.

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti uue kasutaja meilile <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti sinu meilile.
