Register (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Register
hy: Գրանցվել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։
