Register (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Register
kk: Тіркеу

en: edit
kk: түзету

en: Active
kk: Белсенді

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
kk: <a href="@url">%name</a> үшін жаңа есеп құрылды. еш e-mail жіберілмеді.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).
