Register (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
ku: هەژمارێکی نوێ درووستکرا بۆ <a href="@url">%name</a>. هیچ ئیمێلێک نەناردرا.

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).
