Register (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Register
mr: नोंदणी

en: edit
mr: संपादन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
