Register (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: user
nn: brukar

en: edit
nn: endre

en: Active
nn: Aktiv

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nn: Takk for søknaden om ein brukarkonto. Før du kan ta den i bruk, må kontoen din først godkjennast av nettstadens administrator.<br />I mellomtida kan du lese velkomstmeldinga med ytterlegare informasjon, som er sendt til di epostaddresse.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
nn: Oppretta ny brukarkonto for <a href="@url">%name</a>. Ingen epost er sendt.

en: Registration successful. You are now logged in.
nn: Registreringa var vellykka. Du er no innlogga.

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).
