Register (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Register
sk: Registrovať

en: edit
sk: upraviť

en: Active
sk: Aktívny

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: User Status
sk: Stav používateľov

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
sk: Bol vytvorený nový účet používateľa <a href="@url">%name</a>. E-mail nebol poslaný.

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná e-mailom  novému používateľovi <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná na vašu e-mailovú adresu.
