Register (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: edit
te: మార్చు

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు

en: Registration successful. You are now logged in.
te: నమోదు విజయవంతం. మీరు ఇప్పుడు లోనికి ప్రవేశించవచ్చు.

en: New user: %name (%email).
te: కొత్త వాడుకరి: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
te: సూచనలతో కూడిన స్వాగత సందేశాన్ని మీ ఈమెయిలు చిరునామాకి పంపించాం.
