Register (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: edit
th: แก้ไข

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)
