Register (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.
