Register (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Register
af: Registreer

en: edit
af: redigeer

en: Active
af: Aktief

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
