Register (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: edit
be: рэдагаваць

en: Active
be: Актыўна

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
be: Створаны новы акаўнт карыстальніка для <a href="@url">%name</a> Падцвержанне на пошту не было адпраўлена.

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на адрас <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.
