Register (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱས་པར་བཀའ་དྲིན་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་དེས་ད་ལྟ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་ངོས་འཛིན་སྒུག་བཞིན་ཡོད།<br /> དུས་མཚུངས་སུ། དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཞིག་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
bo: <a href="@url">%name</a>་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཚར། གློག་ཡིག་བསྐུར་མེད།

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: New user: %name (%email).
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ། %name༼%email༽

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་<a href="@url">%name</a>་ལ་དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་བསྐུར་ཡོད།

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།
