Register (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: user
bs: korisnik

en: edit
bs: izmijeni

en: Active
bs: Aktivan

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
